Замініть цифри словами: У 48 кілометрах, з 42 учнями, протягом 45 хвилин, з 96 сторінок, до 195 метрів, у 98 населених пунктах, близько 99 градусів, зі 125 пасажирами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У сорока восьми кілометрах,з сорока двома учнями,протягом сорока п"яти хвилин,з дев"яносто шести сторінок,до сто дев"яносто п"яти метрів,у дев"яносто восьми населених пунктах,близько дев"яносто дев"яти градусів,зі сто двадцяти п"ятьма пасажирами