ЗАМІНІТЬ У РЕЧЕННЯХ ПРПЯМУ МОВУ НА НЕ ПРЯМУ1."Оце так!-оторопів ярослав,потім запитав грубо,щоб приголомшити її.-А ще кого ти любиш?"2."Оце довчивсь!- почав батько мені.- Що ж тепер?"3."Ляжу зараз спати,щоб завтра раніше прокин...

ЗАМІНІТЬ У РЕЧЕННЯХ ПРПЯМУ МОВУ НА НЕ ПРЯМУ 1."Оце так!-оторопів ярослав,потім запитав грубо,щоб приголомшити її.-А ще кого ти любиш?" 2."Оце довчивсь!- почав батько мені.- Що ж тепер?" 3."Ляжу зараз спати,щоб завтра раніше прокинутися",-подумала Харитя 4. "Життя в неволі нічого не варте,-відказав максим.- Краще смерть!"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ярослав спочатку ооропів , а потім грубо запитав , щоб приголомшити її , кого вона ще любить. 2. Батько запитав у мене , що ж тепер. 3. Харитя подумала , що зараз вона ляже спати , щоб раніше прокинутися. 4. Максим сказав , що життя в неволі нічого не варте , краще смерть.