Замітка дискусійного характеру" мобільний розкіш чи необхідність"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мобільний телефон у кожного у нашому часі є.На тему"мобільний розкіш чи необхідність" є багато дискусій. На мою думку,мобільний телефон,для того,щоб розмовляти по телефону,надсилати смс,а не лише грати у всілякі ігри та просиджуватись у соціальних мережах.У наш час мало хто це розуміє.