Замітка до шкільної газети про "Допомога школярів дитячому будинкові.Будь-ласка допоможіть!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багато дітей мріють про батьків які їх будуть кохати, дарувати подарунки, читати казку на ніч, гратися. Але ні кожному щастить у житті. Школяри міста Симферополя допомогли дитячому будинкові. Вони принесли свої іграшки, подарували комп'ютер. Але це не все, що вони зробили. Вони написали в газету з проханням про допомогу дітям, про те, що вони мріють про батьків та чикають на них. На це прохання відгукнулися багато людей. Вони були зворушені прийшовши у дітячий будинок. Діти були дуже раді їх приходу. Дітям не потрібні іграшки, їм потрібна батьківська любов. Ніхто з працівників дитячого будинку не замінить батьків, батьківську любов.