Записать по 5 слов з префіксами -роз, -без, -з, -с, -пре,  -при, -прі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Роз: Розрізати, розв'язав, розпланувати, розламати, розвантажити. -Без: Безстрашний, беззвучний, безмежний, безлюдна, бездіяльна. -З: Зшити, зчесати, змішати, зчистити, зварити. -С: Стерти, схопити, скинути, сточити, спалахнув. -Пре: прегарний, прекрасний, премудрий, прекрасно, препогано. -При: прибігти, прикрутити, приборкати, прибраний, привабливо. -Прі: Прізвисько, прізвище, прірва.  P.S. Слів з префіксом -Прі ТІЛЬКИ 3.