Записать слова у родовому відмінку.Дорога, школа, людина, каша куля вежа річ джміль юність кіт стіл лин олень світ майдан.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорози,школи,людини,каши,кули,вежи,речи,джмелю,юности,коту,столу,лину,оленю,свиту,майдану
Гость
Дорога дороги дорозі дорогу дорогою на дорозі Школа Школи школі школу школою на школі Людина людини людині людину людиною на людині