Записати 5 речень про осіні квіти визначити час,спосіб,відміну

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Ще зими не видно і в бінокль, і гойдає хвиля цвіт латаття, та вже вітер вищипнув листок із чуприни клена коло хати.  А пожовкле листя  мчить кудись у просинь і безсило пада на стежки сумні.  Осінь стояла о тій порі, коли багряно відцвітають дерева, ставши голими й беззахисними.