Записати числівники словами.......книга ілюстрована 475 малюнками........сад розкинувся 598 гектарах .......від 1649 відняти 76........поїзд із 184 екскурсантами прибув із запізненням

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.чотирьохста семидесяти п*ятьма  2.п*ятсот дев*яноста восьмох 3.тисяча шістсот сорока дев*яти ...сімдесят шість 4....ста восьмидесяти чотирьма