Записати дієслова у простій формі майбутнього часу.Оленка (читати) детектив. З берези (падати) жовте листя. Птахи (летіти) в теплі краї. Хлопці (смажити) картоплю. Сергійко обіцяв (дзвонити). В лісі (щебече) соловейко. Наша ком...

Записати дієслова у простій формі майбутнього часу. Оленка (читати) детектив. З берези (падати) жовте листя. Птахи (летіти) в теплі краї. Хлопці (смажити) картоплю. Сергійко обіцяв (дзвонити). В лісі (щебече) соловейко. Наша команда (перемагати) у змаганнях з футболу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оленка читатиме детектив. З берези падатиме жовте листя. Птахи відлетять в теплі краї. Хлопці смажитимуть картоплю. Сергійко обіцяв подзвонити. В лісі защебече соловейко. Наша команда переможе у змаганнях з футболу.