Записати фонетичний розбір слів: щільненький . люб'язний. щербатенький . знайомитися. вогкенько . обходжу . чекання .Будь-ласка допоможіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Записати фонетичний розбір слів: щільненький . люб'язний. щербатенький . знайомитися. вогкенько . обходжу . чекання .Будь-ласка допоможіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ ш ч' і л' н е н' к и й] [ л' у б* й а з н и й ] [ ш ч е р б а т е н' к и й] [ з н а й о м и т и с' а] [ в о х к е н' к о] [ о б х о дж у] [ ч е к а н:' а]