Записати правильно слова. В..личезний, б..язь, інтриган..ський, Він..ич..ина, Парас..и?

Записати правильно слова. В..личезний, б..язь, інтриган..ський, Він..ич..ина, Парас..и??, виїз..ний, потомствен..ий, бе..журний, пів..ємкості, масло/какао, ні/за/що, військово/полонений, станція метро М(м)айдан Н(н)езалежності, сіро/буро/малиновий, суспільно/необхідний, будь/що/будь, В(в)альтер/С(с)кот..івський.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Величезний, б'язь, інтриганський, Вінниччина, Парасчин, виїзний, потомствений, безжурний, пів'ємкості, масло какао, нізащо, військовополонений, станція метро Майдан Незалежності, сіро-буро-малиновий, суспільно необхідний, будь-що-будь, Вальтер Скоттівський.