Записати пропущене та зайве та вказати правове явище 1)право володіння,___________,право захисту,право розпорядження-це 2)попередження,_______,оплатне вилучення предмета,конфіскація предмета,позбавлення спеціального права надан...

Записати пропущене та зайве та вказати правове явище 1)право володіння,___________,право захисту,право розпорядження-це 2)попередження,_______,оплатне вилучення предмета,конфіскація предмета,позбавлення спеціального права наданого громадянинові,позбавлення волі,громадські роботи,виправні роботи,адміністративний арешт-це
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)право користування(це право власності) 2)штраф( це основні види адміністративних покарань)