Записати текст. Підкреслити головні члени речення (підмети і присудки). Київ - одне
Записати текст. Підкреслити головні члени речення (підмети і присудки). Київ - однез найкрасивіших міст Європи. Здається, найвитонченіша його краса — Софіївський собор, храм на честь Божої Мудрості. Наші далекі прадіди називали його «Диво велике». Якщо ми порівняємо його з сучасними висотними будовами, собор зовсім не високий. Проте його бані, увінчані золотими хрестами, сягають неба. Минають століття, змінюється життя, та незмінна невмируща краса Софії Київської (М. Коцюбинський).
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(Підмет) Київ храм собор прадіди диво собор бані століття життя
( Присудки) порівняємо сягають минають змінюється здається називали