Запиши 5-7 речень про те як ви ставитися до тварин Використовуючи. займенника

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я ставлюся до тварин добре. Моя мама мене навчила цьому. Вона гадає, що кожен з нас повинен хоч щось зробити корисне для них. Вони брати наші меньші, потрібно поважати їх так само, як і людей. Я щозимку облаштовую годівницю для птахів. Вони всією зграйкою їдять в моїй годівниці. Їм там добре