Запиши и утвори слоаосполучення,Але спочадку визнач головне вид якого слид поста?

Запиши и утвори слоаосполучення,Але спочадку визнач головне вид якого слид поста??ить питання!!1) У,малюнок, журнал. 2) з,ити, Настя, 3) у прочитаты, газета 4)розповисти,Батько 5)гратися,сестра, з.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Малюнок (де?) у журналі. Іти (з ким?) з Настею. Прочитати (що?) газету. Розповісти (кому?) батькові. Гратися (із ким?) із сестрою. (Перше слово у кожному словосполученні - головне).