Запиши іменики, які "живуть" тільки взимку. Познач їхню будову. З одним із них склади речення та встанови зв'язок слів у ному

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сніг -корень і основа -сніг- Сніговик- корень сніг, суфікв -ик, основа сніговик. Сніговик у нас вийшов гарний, несхожий на усіх. сніговик(що зробив?) вийшов вийшов (у кого7) у нас вийшов(який?) гарний, несхожий несхожий(на кого?) на усіх