Запиши назви художніх засобів, використаних у реченні:" Сонце світило стиха, без жари; і любо було поглянути, як воно розливалося по зелених вітах, по сукуватих, мохнатих дубах і по молодій травиці".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
епітети: зелені віти, мохнаті дуби, молода травиця. метафори: сонце світило стиха ,любо було поглянути як воно розливалося