Запиши не менше 5 прикметників, якими ти можеш описати ліричну героїню творів Лесі Українки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найбільше багатство людини — міцність духу(Гете) 1.Мужній той, хто зумів в нещасті добрим бути. (Марціал)2. Кожен коваль своєї долі (Аппій)3. Тільки герой знаходить мужність додержуватися своєї долі. (Гессе Герман)4.Найбільше багатство людини — така міцність духу, при якій не бажаєш жодних багатств. (Гете)