Запиши план розповіді про значення повітря та його використання.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повітря дуже потрібен всім мешканцям землі.Жівотние, люди, птахи, все дишут воздухом.Всем крім риб потрібне повітря ми не можемо протримати і 30 секунд без повітря наші легені потребують нём.Когда ми вдихаємо наші легені Розширюючі а коли видихаємо вони стають на зворотне місце це дозволяє нам набрати якомога більше повітря.