ЗАПИШИ ВИРАЗИ ТА ОБЧИСЛИ ІХ ЗНАЧЕННЯ.1) ЧАСТКУ ЧИСЕЛ 48 І 8 ЗМЕНШИТИ У 2 РАЗИ2) ДОБУТОК ЧИСЕЛ 3 І 8 ЗБІЛЬШИТИ НА 27. БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!
ЗАПИШИ ВИРАЗИ ТА ОБЧИСЛИ ІХ ЗНАЧЕННЯ.
1) ЧАСТКУ ЧИСЕЛ 48 І 8 ЗМЕНШИТИ У 2 РАЗИ
2) ДОБУТОК ЧИСЕЛ 3 І 8 ЗБІЛЬШИТИ НА 27.
БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!
Гость
(48:8):2=6:2=3
(3*8)+27=24+27=51
=============================