ЗАПИШИ ВИРАЗИ ТА ОБЧИСЛИ ІХ ЗНАЧЕННЯ.1) ЧАСТКУ ЧИСЕЛ 48 І 8 ЗМЕНШИТИ У 2 РАЗИ2) ДОБУТОК ЧИСЕЛ 3 І 8 ЗБІЛЬШИТИ НА 27. БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!

ЗАПИШИ ВИРАЗИ ТА ОБЧИСЛИ ІХ ЗНАЧЕННЯ. 1) ЧАСТКУ ЧИСЕЛ 48 І 8 ЗМЕНШИТИ У 2 РАЗИ 2) ДОБУТОК ЧИСЕЛ 3 І 8 ЗБІЛЬШИТИ НА 27.  БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!
Гость
(48:8):2=6:2=3 (3*8)+27=24+27=51 =============================