Запиши задачу коротко у вигляді таблиць.Розвяжи її. Ніна посадила 6 рядів цибулин , по 9 у кожному ряді , а Семен посадив 8 рядів цибулин , по 7 у кожному ряді .Скільки всього цибулин посадили діти ? На скільки більше цибулин п...

Запиши задачу коротко у вигляді таблиць.Розвяжи її. Ніна посадила 6 рядів цибулин , по 9 у кожному ряді , а Семен посадив 8 рядів цибулин , по 7 у кожному ряді .Скільки всього цибулин посадили діти ? На скільки більше цибулин посадив Семен , ніж Ніна ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В виде таблицы - делаем таблицу. ОТВЕТ 110 шт.