Запишіть числівники буквами. 4-річна дитина; від 276 відняти 68; до 2 192 837 додати 84; заввишки 3 1/2 м; до 750 додати 7; шафа, яка має 3 секції.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чотирьох річна дитина Від двісті семидесяти шести відняти шістдесят вісім До двух мільйонів сто девяносто двух тисяч вісімсот тридцяти семи додати вісімдесят чотири Заввишки трьох однієї другої метра До сімсот пятдесяти додати сім шафа, яка має три секції