Запишіть речення,розставляючи розділові знаки,позначте дієприслівниковий зворот.Виконайте морфологічний розбір одного дієприслівника Шуміло море виграючи на сонці ваблячи зір заспокойливим синім простором.Розвантажившись на пер...

Запишіть речення,розставляючи розділові знаки,позначте дієприслівниковий зворот.Виконайте морфологічний розбір одного дієприслівника Шуміло море виграючи на сонці ваблячи зір заспокойливим синім простором.Розвантажившись на переправі літаки тепер низько гасили над селом. Будласка допоможіть
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шумiло море,виграючи на сонцi,ваблячи зiр заспокойливим синiм простором.Виграючи на сонцi - один зворот,а ваблячи зiр заспокойливим синiм простором iнший. Розвантажившись на переправi,лiтаки тепер низько гасили над селом. Розвантажившись на переправi -зворот. Розвантажившись -дiеприслiвник, доконаний вид, минулий час, виражений обставиною.