Запишіть складні прикметники у два стовпчики: а) ті, що пишуться через дефіс, б) ті, що пишуться разом. Брудно/зелений, лісо/степовий, південно/східний, південно/американський, льоно/збиральний, весняно/літній, прямо/кутний, ...

Запишіть складні прикметники у два стовпчики: а) ті, що пишуться через дефіс, б) ті, що пишуться разом. Брудно/зелений, лісо/степовий, південно/східний, південно/американський, льоно/збиральний, весняно/літній, прямо/кутний, плямисто/сірий, лікувально/оздоровчий, плодово/ягідний, рудо/волосий, магнієво/алюмінієвий, сто/метровий, поле/захисний, шляхо/провідний, громадсько/політичний. Заранее спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Брудно-зелений Лісо-степовий південно-східний весняно-літній плямисто-сірий лікувально-оздоровлюючий плодово-ягідний магнієво-алюмінієвий громадянсько-політичний 2. Південноамериканський льонозбиральний прямокутний рудоволосий стометровий шляхопровідний