Запишіть слова у дві колонки: а) спільнокореневі зі словом читанка; б) форми слова ?

Запишіть слова у дві колонки: а) спільнокореневі зі словом читанка; б) форми слова ??итанка. /Читанці, читацький, читанки, читанкою, читати, читець, читанок, перечитати, читаночка, читанками./
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) спільнокореневі: читанка, читацький, читати, читець (спільний корінь -чит-) 2) форми слова: читанка, читанці, читанки, читанкою (зміна закінчення)