Запишіть слова в три колонки: 1) із закінченням, 2) з нульовим закінченням, 3) без закінчення. Рано, ранній, рань, заводське, завод, хобі, киянин, київський, весело, веселію, бароко, бароковий, холодно, холод, холодне, стіл, щи...

Запишіть слова в три колонки: 1) із закінченням, 2) з нульовим закінченням, 3) без закінчення. Рано, ранній, рань, заводське, завод, хобі, киянин, київський, весело, веселію, бароко, бароковий, холодно, холод, холодне, стіл, щиро, щирість, таксі. Спасибо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3)Рань, заводське , київський ,веселію,холодне,щирість 2)Ранній,завод,киянин,бароковий,холод,стіл. 1)Рано,хобі,весело,бароко,холодно,холодне,щиро,таксі
Гость
1 рано, раннiй , веселiю,заводське ,киiвский,весело,бароко,бароковий, холодно,холодне,щиро,таксi 2рань,щирiсть 3 холод, стiл,завод,киянин,