Запишіть словосполучення , розкривши дужки: Навчатися (матиматика),дякувати(бать

Запишіть словосполучення , розкривши дужки: Навчатися (матиматика),дякувати(батьки),завдавати(болю),потребувати(допомога),наслідувати (дорослі),вибачати(син),попереджати(небезпека),відповідати(українська мова).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навчатися математиці, дякувати батькам, завдаввти болю, потребувати допомоги, наслідувати дорослих, вибачвти сина, попереджати про небезпеку, відповідати українською мовою