. Запишіть словосполучення, замінивши цифри словами.          Без 600 грамів; до 800 кілограмів; у 940 тоннах; після 31 кілометра; близько 900 метрів; під 7 вітрами; хлівець для 5 овець; перевірити у 26 учнів; записати на 9 арк...

. Запишіть словосполучення, замінивши цифри словами.          Без 600 грамів; до 800 кілограмів; у 940 тоннах; після 31 кілометра; близько 900 метрів; під 7 вітрами; хлівець для 5 овець; перевірити у 26 учнів; записати на 9 аркушах; 183 пасажирами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Без шестидесяти грамів до восьмидесяти кілограмів у  сорока тоннах після тридцяти одного кілометра близько дев'ятиста метрів під сімома вітрами хлівець для п'яти овець перевірити у двадцяти шести учнів записати на дев'яти аркушах ста восьмидесяти трьом пасажирам