Запишіть вставляючи замість крапок потрібні слова чи префікси. Поясніть вживання їх. а) у-в: живемо ... Сквирі, працюю ...Українці, пірнаю глибоко ... воду, піднімаю голову ... гору, зібрались вдома ... Ірини, спитаю ... мами,...

Запишіть вставляючи замість крапок потрібні слова чи префікси. Поясніть вживання їх. а) у-в: живемо ... Сквирі, працюю ...Українці, пірнаю глибоко ... воду, піднімаю голову ... гору, зібрались вдома ... Ірини, спитаю ... мами, працюю ... школі, вчора була ... театрі, освіту здобула спочатку ... школі, потім ... училищі, а пізніше - ... університету, ... сі студенти ... зяли ... часть ... підготовці зустрічі з абітурієнтами, прийшов мій … нук, … сякий прагне кращого … житті; б) і-й: брат … сестра, студенти … аспіранти, вчора … сьогодні, зупинився … спитав, дерева … кущі, чорнобривці … айстри, фрукти … овочі, овочі … фрукти, учні … учителі, учитель … учень, прикметник … іменник, звук … буква, масло … сметана, заєць … їжак, вовк … ягня.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) у, в, у, вгору, у, у, в, у, в, в, у, усі, взяли участь у, онук(внук), усякий, у.б) й, і, й, і, й, й, і, і, й, й, і, і, й, і, і.