Заполните пропуски в предложениях словами/фразами из списка Варианты::yesterday,at the moment ,last night,every morning,in the evening,Next week,last week. 1 We are going to visit them..... 2 Dimitris went to bed at 12 o'clock....

Заполните пропуски в предложениях словами/фразами из списка Варианты::yesterday,at the moment ,last night,every morning,in the evening,Next week,last week. 1 We are going to visit them..... 2 Dimitris went to bed at 12 o'clock...... 3 She watches Tv..... 4 You didn't come to school...... 5 We drink milk for breakfast....... 6 Father isn't working...... 7 She wrote a letter to John.... В конце предложений стоят точки их нужно заменить на слова с верху
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. next week 2. last night 3. in the evening 4. yesterday 5. every morning 6 at the moment 7 last week