Заповни таблицю відповідними формами дієлсів. теперішній час минулий час майбутній час ____________ спав ____________ ____________ ____________ ____________ несуть ...

Заповни таблицю відповідними формами дієлсів. теперішній час минулий час майбутній час ____________ спав ____________ ____________ ____________ ____________ несуть ____________ _____________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
спав - спить, спатиме, буде спати.  несли - несуть - нестимуть, будуть нести