ЗАРАНЕЕ СПАСИБО! СОСТАВИТЬ ДИАЛОГ НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ НА ТЕМУ: МОЙ ЛЮБИМЫЙ СПРОРТСМЕН!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Салем салем сенин кандай жаксы коретин спорты? менин жаксы коретин спросты бокс ал сенин жаксы куретин спортшы Ким? менин жаксы коретин спортшы Геннадий Головкин ия ол отец жаксы спортшы сен де оны жаксы коремин , рахмет Сау бол!! окасы жок Сау бол!!