Зарифмовать ПЕРЕВОД стиха,ПРОСТО ПЕРЕВЕСТИ И ЗАРИФМОВАТЬ НА РУССКОМ weather is hot weather is cold weather is changing as the weeks unfold Skies are cloudy Skies are fair Skies are changing In the air It is raining It is snowi...

Зарифмовать ПЕРЕВОД стиха,ПРОСТО ПЕРЕВЕСТИ И ЗАРИФМОВАТЬ НА РУССКОМ weather is hot weather is cold weather is changing as the weeks unfold Skies are cloudy Skies are fair Skies are changing In the air It is raining It is snowing It is windy With Breezes blowing Days are foggy Days are clear Weather is changing Throughout the year
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Погода жаркая, Погода холодная. Погода меняется, Как недели проносятся. Небо в облаках, Небеса чисты. Небо изменяется И в воздухе парит. Дождь идет, Метель бушует. Ветер кружит, Бризом дует. Дни туманными бывают, Бывает же, что дни вокруг чисты. Погода стойкой не бывает. Чрез годы облик свой не сохранит. Не судите строго, я пыталась XD