ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА (Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер) 14.Чому у цьому творі потворний курдупель має два імені? Коли в казці користуються іменем Цахес, а коли Цинобер? Чи випадкове вживання цих імен? 16.Чому фея ви...
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА (Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер) 14.Чому у цьому творі потворний курдупель має два імені? Коли в казці користуються іменем Цахес, а коли Цинобер? Чи випадкове вживання цих імен? 16.Чому фея вирішила подарувати Цахесу чарівні волосини, чого насправді вона хотіла домогтися? Через що Цахес утратив свою чарівну владу над людьми? 22. Ким є Цахес насправді- пасивним виконавцем чужої волі чи активним носієм зла? Кого можна назвати Цахесом у наш час?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
все будет хорошо мой друг и скажи мне потом спасибо ок к сате тебя как реально зовут опапроаропраопроарпоарпаопраопарпоарпаопрапоарпоапраопраопраопарпаопраопрапоарпорапапапоарпа