Завдання - розкрийте зміст одного з висловів:-усе життя - це боротьба і пошук- хто працює,той не бідує- перед розумом  і сила поступається- брехня і приятеля зробить ворогом

Завдання - розкрийте зміст одного з висловів: -усе життя - це боротьба і пошук - хто працює,той не бідує - перед розумом  і сила поступається - брехня і приятеля зробить ворогом
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
до другого                                                                                                                                     Безроботи людина деградує до третього не завжди сила домінує над розумом