Зaвдання: Утворити прикметники за допомогою таких способів творення.Префіксальним способом: міцний. Суфіксальний спосіб: Дощ, мідь, круглий Суфіксально-префіксальний спосіб: міра, берег.Будьте ласкаві допоможіть!

Зaвдання: Утворити прикметники за допомогою таких способів творення. Префіксальним способом: міцний. Суфіксальний спосіб: Дощ, мідь, круглий Суфіксально-префіксальний спосіб: міра, берег. Будьте ласкаві допоможіть!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
преміцний дощовий, мідний,кругленький примірний,прибережний