ЗАВДАННЯ ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ10 клас І Виконайте тестові завдання   1.Який прозовий жанр Гегель назвав «епосом приватного життя»: а) роман; б) повість; в) оповідання; г) новелу. 2.Укажіть рису, не притаманну реалізму:...

      ЗАВДАННЯ ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ 10 клас  І Виконайте тестові завдання   1.Який прозовий жанр Гегель назвав «епосом приватного життя»:  а) роман;  б) повість; в) оповідання;  г) новелу.  2.Укажіть рису, не притаманну реалізму:     а) історизм;  б) наявність героя-бунтаря;  в) типові характери в типових обставинах;  г) соціальний аналіз.  3.Дослідженню історії та культури якої країни присвятив багато праць Ф. Стендаль:  а)Франції;   б) Іспанії;  в) Італії;   г) Росії.  4.Який період історичного розвитку французького суспільства досліджує Стендаль у романі «Червоне і чорне»:  а) Велику французьку революцію;  б) правління Наполеона; в) Реставрацію;   г) якобинську диктатуру. 5.О. де  Бальзак  бачив  «Людську  комедію»  «у  вигляді  ярусів,  що височітимуть один над одним». Якого яруса немає в її структурі?  а) «Етюди про звичаї»;        б) «Філософські етюди»; в) «Приватні етюди»;                   г) «Аналітичні етюди». 6. Укажіть тему повісті «Гобсек»:  а) життя скнари Гобсека; б) аморальне життя аристократії;  в) чесна і віддана праця;    г) згубний вплив золота, багатства на людину. 7. Укажіть найяскравішого представника натуралізму: а) Е. Золя; б) Ф. Стендаль; в) О. Бальзак;  г) Г. Флобер. 8. Про яку країну написав О. де Бальзак: «Це пустеля, царство хлібів, це мовчазні прерії Купера. Тут починається ... чорнозем, шар чорного і тучного ґрунту завтовшки футів п'ятдесяти, а іноді навіть більше»? а) про Францію; б) про Росію; в) про Україну; в) про США.           Завдання 9 – 10 мають на меті встановлення відповідності. До кожного рядка, позначеного буквою, доберіть відповідник, позначений цифрою                                                                   9. Установіть відповідність між країною та письменником-реалістом:  а) Франція.                          1.   І. Гончаров, І. Тургенєв; б) США.                              2.  О. де Бальзак, Г. Флобер; в) Росія.                               3.  М. Твен, Т. Драйзер; г) Україна.                           4.  І. Франко, І. Нечуй-Левицький.   10. Знайдіть сімейну пару:  а) Олексій Каренін;                  1. Кіті. б) Костянтин Левін;                  2. Доллі. в) Степан Облонський              3. Анна. г) Миколай Каренін.                 4. Варенька.                                                                                            5. Марія Миколаївна. ІI. Зробіть ідейно – художній аналіз поезії                  Ні, я не Байрон, інший я Обранець, людям ще незнаний, Як він, мандрівець, світом гнаний, Та руська лиш душа моя. Раніш почав я і скінчу зарання, Так мій розум завершить; В душі моїй, як в океані, Надій розбитих скарб лежить. Хто може, океане, в шумі Твої пізнати тайни? Хто Юрбі мої розкаже думи? Лиш я – чи Бог – або ніхто?                                       М. Лермонтов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-а 2-а 3 - б 4 - а 5 - в 6 - б  7- в 8- а 9 - б 10-б