Здравствуйте помогите мне пажайлуста сочинить предложения с окончанием чтобы слова окчались лар.лер дар дер тар тер за ранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я же вам написала Балалар бүгін мектепке ертерек келді. (Бала-лар.) Бауырым менің дәптерлерімді сызып тастады. (Дәптер-лер.) Дүкендерде азық-түліктің бағасы қымбаттай бастады. (Дүкен-дер) Құстар жылы жаққа ұшып кетті. (Құс-тар)