Здравствуйте, помогите пожалуйста ! 2 Диктанта по укр 3 класс 6 строк скиньте пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дружба! Двоє друзів мандрували пустелею.Утомлені тривалою подорожжю,вони посперечалися. У гніві один ударив другого.Той відчув бвль,але нічого не сказав.Він вивів на піску <Сьогодні мій найкращий друг ударив мене>. Мандрівники продовжували йти й натрапили на оазис.Вони вирішили скупатись у водоймі.Той,кого вдарили,мало не потонув,але друг урятував його.Коли отямився,він вирізьбив на камені <Сьогодні мій найкращий друг уряиував мені життя>. Той,хто вдарив свого друга,а потім урятував йому життя,здивувався: Коли я тебе образив,ти написав на піску,а тепер пишеш на камені.Чому? Друг відповів: Коли хтось нас ображає,ми повинні написати це на піску,щоб вітри могли стерти.Але коли хтось робить нам добре,ми повинні викарбувати це на камені,щоб жоден вітер не зміг стерти з нашой пам`яті. Навчімося писати образи на піску і викарбовувати вдячність на камені.