Здравствуйте, Помогите пожалуйста составить сложносочиненные или сложноподчинные предложения на казахском языке со словами 2-3 предложения: Окружающая среда, здоровья человека, Климат, радиоктивные, природа, экологические после...

Здравствуйте, Помогите пожалуйста составить сложносочиненные или сложноподчинные предложения на казахском языке со словами 2-3 предложения: Окружающая среда, здоровья человека, Климат, радиоктивные, природа, экологические последствия.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Табигат-ол бизди коршаган орта,бирак осы табигатты биз коптеген радиоактивтик заттармен куртудамыз Курмалас сойлесе онын ишинде салалас себеби 1 жай сойлемнин баяндауышы тиянакты болып екинши жай сойлеммен тен дарежеде байланыскан Салаластын ишинде карсылыкты , себеби бирак бар