Зєднайте фразеологізми антонімічні:                           1)Бити лихом об землю-Розсипати кислиці-Обливатися потом;2)Шкірити зуби-Справляти посиденьки-Опустити вуха.КТО РЕШИТ БОЛЬШОЕ СПАСИБО И 10 ПУНКТОВ!

Зєднайте фразеологізми антонімічні:                           1)Бити лихом об землю-Розсипати кислиці-Обливатися потом; 2)Шкірити зуби-Справляти посиденьки-Опустити вуха. КТО РЕШИТ БОЛЬШОЕ СПАСИБО И 10 ПУНКТОВ!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Обливатися потом-Справляти посиденьки Розсипати кислиці-Опустити вуха Бити лихом об землю-Шкірити зуби