Згідно з відомостями "малоросійського гербовника" цей птах був зображений на гербах родин тройницьких, базилевських та драгомирових, де він уособлював владу та мудрість. натомість в українській народній творчості цей птах є сим...

Згідно з відомостями "малоросійського гербовника" цей птах був зображений на гербах родин тройницьких, базилевських та драгомирових, де він уособлював владу та мудрість. натомість в українській народній творчості цей птах є символом горя, смерті
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
крук є символом горя і смерті