ЖЕР КУНГЕ БОЛГАНДЫКТАН КУЛАМАЙДЫ ЖАУАП БЕРИНДЕРШИ ОРТАСЫН КАЛАЙ ТОЛТЫРАДЫ ОТИНЕМ ГЕОГРАФИЯ 6 СЫНЫП ФИЗИКАЛЫК ГЕОГРАФИЯ ЖУМЫС ДАПТЕР БИРИНШИ БОЛИМ

Гость
жақын болғандықтан қуламайды