Жіктік жалғау слова:тілші,капитан,балуан,боксшы

Жіктік жалғау слова:тілші,капитан,балуан, боксшы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен тілшімін, капитанмын, балуанмын, боксшымын     Біз тілшіміз, капитанбыз,  балуанбыз, боксшылармыз сен тілшісің, капитансың, балуансың, боксшысың   Сіз тілшісіз, капитансыз, балуансыз, боксшысыз Сендер тлшісіңдер, балуансыңдар, боксшысыңдар ол тілші, капитан, балуан, боксшы            Олар тілшілер, капитандар, балуандар, боксшылар
Гость
Мен тілшімін                   Біз тілшіміз Сен тілшісің                    Сендер тілшісіңдер Сіз тілшісіз                      Сіздер тілшісіздер Ол тілші                           Олар тілші   Мен капитанмын           Біз капитанбыз Сен капитансың            Сендер капитансыңдар Сіз капитансыз              Сіздер капитансыздар Ол капитан                    Олар капитан Мен балуанмын            Біз балуанбыз Сен балуансың             Сендер балуансыңдар Сіз балуансыз               Сіздер балуансыздар Ол балуан                     Олар балуан Мен боксшымын         Біз боксшымыз Сен боксшысың          Сендер боксшысыңдар Сіз боксшысың            Сіздер боксшысыздар Ол боксшы                   Олар боксшы