"жінка ,глухонімота якої викликана дією рецесивного гена,одружується з чоловіком що має нормальний слух.від цього шлюбу народжується глухоніма дитина.визначте можливі генотипи батьків і дитини.яка ймовірність народження в майбу...

"жінка ,глухонімота якої викликана дією рецесивного гена,одружується з чоловіком що має нормальний слух.від цього шлюбу народжується глухоніма дитина.визначте можливі генотипи батьків і дитини.яка ймовірність народження в майбутньому дитини з нормальним слухом?"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
глух аа норм АА,Аа Р: аа  х  Аа G: а; А,а F: Аа(норм) аа(глух) 50%