Жінка війшла на базар курей продавати . Першийпокупець прдбав у неї половину всіх курей та ще півкурки .Третій покупець придбав половину того ,що залишилося, та ще півкурки. Після цього віявилося,що всіх курей продано , і задов...

Жінка війшла на базар курей продавати . Першийпокупець прдбав у неї половину всіх курей та ще півкурки .Третій покупець придбав половину того ,що залишилося, та ще півкурки. Після цього віявилося,що всіх курей продано , і задоволена жінка повернулася додому
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тут видимо пропущен второй покупатель, так же купивший половину остатка и еще полкурицы. х- все куры первый купил х/2+1/2 второй (х-х/2-1/2)*1/2+1/2=х/4 +1/4 третий (х-х/2-1/2-х/4-1/4)*1/2+1/2=х/8-3/8+1/2=х/8+1/8 составим уравнение х/2+1/2+х/4+1/4+х/8+1/8=х 7/8 х+7/8=х х-7/8х=7/8 х/8=7/8 х=7 7 куриц было проверим. третий купил 7/8+1/8=1 курица второй 7/4+1/4=2 курицы первый 7/2+1/2=4 курицы