Жінка війшла на базар курей продавати . Першийпокупець прдбав у неї половину всіх курей та ще півкурки .Третій покупець придбав половину того ,що залишилося, та ще півкурки. Після цього віявилося,що всіх курей продано , і задов...
Жінка війшла на базар курей продавати . Першийпокупець прдбав у неї половину всіх курей та ще півкурки .Третій покупець придбав половину того ,що залишилося, та ще півкурки. Після цього віявилося,що всіх курей продано , і задоволена жінка повернулася додому
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тут видимо пропущен второй покупатель, так же купивший половину остатка и еще полкурицы.
х- все куры
первый купил х/2+1/2
второй (х-х/2-1/2)*1/2+1/2=х/4 +1/4
третий (х-х/2-1/2-х/4-1/4)*1/2+1/2=х/8-3/8+1/2=х/8+1/8
составим уравнение
х/2+1/2+х/4+1/4+х/8+1/8=х
7/8 х+7/8=х
х-7/8х=7/8
х/8=7/8
х=7
7 куриц было
проверим. третий купил 7/8+1/8=1 курица
второй 7/4+1/4=2 курицы
первый 7/2+1/2=4 курицы