Жүзім сусынын құятын сыйымдылығы 2л жане 3л банкалар бар,егер сусынды екилитрлык банкаларга кұйса үшлитрлік банкаларга кұйғандағыға караганда 2 банка артык кажет болады,дайындалган жүзім сусыны неше литр

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
x - 2 литрлік банкалар саны y - 3 литрлік банкалар саны V- жүзім сусыны көлемі 2 x = V 3 y = Vx = y+22(y+2)=V 3y=V y=4 V=12