Зі словами,що позначають кількість (п'ять,дев'ять, двадцять тощо),і поданими іменниками склади словосполучення і запиши.Познач закінчення виділених іменників. Будинок,парасолька,оповідання,відро,дерево,дівчинка,вікно,двері,сосн...

Зі словами,що позначають кількість (п'ять,дев'ять, двадцять тощо),і поданими іменниками склади словосполучення і запиши.Познач закінчення виділених іменників. Будинок,парасолька,оповідання,відро,дерево,дівчинка,вікно,двері,сосна,дошка,гривня,учень,парта. Візьми до уваги ! Слово гривня відмінюється,як вишня. 2.Одне словосполучення ( на вибір ) введи в речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вісім будинків,одна парасолька,три відра, чотири оповідання, дев'ять дерев,сім дверей дві сосни, одна гривня, двоє учнів, шість парт.  До нашого класу прийшло двоє новеньких учнів.