Зіставте фізичну і тектонічну карту України і відшукайте взаємозвзки між іншими тектонічними структурами та формами рельєфу .З'ясуйте чи завжди тектонічним западинам відповідають у рельєфі низовини,а складчастим системам-гори? ...

Зіставте фізичну і тектонічну карту України і відшукайте взаємозвзки між іншими тектонічними структурами та формами рельєфу .З'ясуйте чи завжди тектонічним западинам відповідають у рельєфі низовини,а складчастим системам-гори? Висновок напишіть .Будь ласка допоможіть ,вже використовувала всі джерела інформації ,які тільки можна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это очень легко --(7(&,67