Зкласти речення з словами Рим Америка Антарктида Британія офіцер героїзм біолог міфічний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В Римі знаходиться дуже гарний та відомий Колізей. Америка сткладаеться з двох континентів: північна та південна. Дуже мало тварин живуть в Антарктиді, тому что там холодно. В Британії всіма править королева. Офіцер военної частини наказав всім робити розвідку. Мій дід воював на війні, ось це справжній героїзм! На світі існуе велика кількість профезій, але мені найбільше подобаеться професія біолог. В кінці села стоїть дуже моторошний та міфічний будинок, де-які кажуть, що там е привиди. Надеюсь погла.:-)